# WENGLORZ TEAM

Dołącz do nas

Każdy może stać się częścią #WenglorzTeam i mieć swój wkład
w rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Pod tym adresem czekamy na
Twoją aplikację:

Wyślij nam swoje CV. Może szukamy właśnie Ciebie!

Wenglorz to zespół zgranych profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki i dbają o rozwój firmy. Jeśli chcesz do nas dołączyć, to pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić jest przesłanie nam swojego CV. Gwarantujemy kontakt zwrotny.

Znając nasze wartości powinno być Tobie łatwiej przygotować aplikacje, która nas zainteresuje.

KOGO POSZUKUJEMY

Monter/ Młodszy monter konstrukcji stalowych i technologii (praca w delegacji - szukamy osób z całej Polski)

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie podstawowe/gimnazjalne/zawodowe/średnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (możliwość przyuczenia)
  • Umiejętność wykonywania pomiarów podstawowymi narzędziami
  • Umiejętność wykonywania prostych obróbek elementów metalowych
  • Umiejętność wykonywania powłok malarskich

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Premia uznaniowa
  • Zapewniamy noclegi, transport do miejsca pracy
  • Ubrania robocze
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej i ubezpieczenia zdrowotnego
Wyślij email
Projektant/ka konstrukcji budowlanych

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • Współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunek: budownictwo, specjalizacja: konstrukcje budowlane
  • Uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Znajomość oprogramowania Dlubal RFEM, CAD
  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej, elastyczne godziny pracy.
  • Rozwój i doskonalenie własnych umiejętności (twardych i miękkich
    Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Owocowe poniedziałki
  • Kawa / herbata.
  • Spotkania integracyjne.
  • Włączamy się w inicjatywy dobroczynne #WENGLORZTEAM
Projektant/ka linii technologicznych

  • Opracowywanie złożonych projektów technologicznych
  • Kontakt z klientem podczas realizacji prac projektowych i realizacji kontraktu.
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej i technologicznej – w celu przekazania informacji dla innych działów lub klientów
  • Analiza dokumentacji technicznej, technologicznej
  • Techniczne wsparcie działu sprzedaży
  • Standaryzacja, rozwój i optymalizacja wdrażanych procesów oraz nowych technologii
  • Aktywne uczestnictwo w realizacji projektów
  • Wsparcie i nadzór pracy młodszego technologa – w celu zapewnienia ciągu pracy, edukacji oraz dalszego rozwoju
  • Wybór technologii oraz rozwiązań w oparciu o oczekiwania klienta oraz założony budżet inwestycji
  • Kontrola zgodności inwestycji w zakresie projektu technologicznego i założonego harmonogramu na podstawie raportów z poszczególnych działów w celu nadzoru nad przebiegiem prac
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w programie Solid Works
  • Wyjazdy służbowe w celu realizacji powierzonych zadań

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka, kursy specjalistyczne, studia podyplomowe związane z tematyką technologii przemysłowej)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Umiejętność pracy w programach do modelowania 2D i 3D (SolidWorks, AutoCad)
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Praktyczna znajomość ogólnych zasad konstruowania maszyn oraz wiedzy z zakresu nauk technicznych
  • Znajomość technologii: produkcji pasz, magazynowania zbóż, produkcji olejów roślinnych, przemysłu gorzelniczego
  • Prawo jazdy kat. BMile widziane
    •Język angielski poziom B2

  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej, elastyczne godziny pracy
  • Rozwój i doskonalenie własnych umiejętności (twardych i miękkich)
    Benefity
  • Kawa / herbata
  • Spotkania integracyjne