# WENGLORZ TEAM

Dołącz do nas

Każdy może stać się częścią #WenglorzTeam i mieć swój wkład
w rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Pod tym adresem czekamy na
Twoją aplikację:

Wyślij nam swoje CV. Może szukamy właśnie Ciebie!

Wenglorz to zespół zgranych profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki i dbają o rozwój firmy. Jeśli chcesz do nas dołączyć, to pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić jest przesłanie nam swojego CV. Gwarantujemy kontakt zwrotny, który być może będzie propozycją spotkania – wszystko zależy od tego, jakie wrażenie wywrze na nas Twoja aplikacja.

Znając nasze wartości powinno być Tobie łatwiej przygotować aplikacje, która nas zainteresuje.

KOGO POSZUKUJEMY

Kierownik Budowy

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną.
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż.
  • Opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie z wykonawcami.
  • Raportowanie do Dyrektora Realizacji Kontraktów o postępie robót.
  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem optymalizacji oraz ewentualnych błędów.
  • Systematyczne prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy, w tym nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.
  • Zgłaszanie inwestorowi do weryfikacji lub odbioru wykonanych robót – szczególnie takich, które w trakcie dalszych prac ulegną zakryciu.
  • Zapewnienie dokonania wymaganych przepisami lub ustalonych w umowie prób i sprawdzeń instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych przed zgłoszeniem obiektu budowlanego do odbioru.
  • Zgłaszanie do odbioru odpowiednim wpisem do dziennika budowy.
  • Uczestniczenie w czynnościach odbiorowych.
  • Przestrzeganie przepisów bhp oraz ochrony ppoż. przez podległych pracowników.
  • Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny pracy przez podległych pracowników.
  • Nadzór nad stosowaniem i stosowanie instrukcji technicznych i technologicznych.
  • Nadzór nad budżetem inwestycji.
  • Wsparcie działu handlowego w procesie ofertowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Doświadczenie zawodowe: minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika budowy przy realizacji obiektów przemysłowych.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
  • Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.
  • Biegła znajomość oprogramowania Auto Cad, Norma.
  • Ocena i monitorowanie szans i ryzyka związanego z budową.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.
  • Umiejętność praktycznego zastosowania przepisów Prawa Budowlanego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Praca w delegacji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, kontrakt B2B
  • Dodatki finansowe: premia uznaniowa
  • Samochód służbowy lub ekwiwalent
  • Komputer, telefon
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej i ubezpieczenia zdrowotnego
Wyślij email
Monter/ Młodszy monter konstrukcji stalowych i technologii (praca w delegacji - szukamy osób z całej Polski)

  • Wykształcenie podstawowe/gimnazjalne/zawodowe/średnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (możliwość przyuczenia)
  • Umiejętność wykonywania pomiarów podstawowymi narzędziami
  • Umiejętność wykonywania prostych obróbek elementów metalowych
  • Umiejętność wykonywania powłok malarskich

  • Umowa o pracę
  • Premia uznaniowa
  • Zapewniamy noclegi, transport do miejsca pracy
  • Ubrania robocze