# WENGLORZ TEAM

Dołącz do nas

Każdy może stać się częścią #WenglorzTeam i mieć swój wkład
w rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Pod tym adresem czekamy na
Twoją aplikację:

Wyślij nam swoje CV. Może szukamy właśnie Ciebie!

Wenglorz to zespół zgranych profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki i dbają o rozwój firmy. Jeśli chcesz do nas dołączyć, to pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić jest przesłanie nam swojego CV. Gwarantujemy kontakt zwrotny, który być może będzie propozycją spotkania – wszystko zależy od tego, jakie wrażenie wywrze na nas Twoja aplikacja.

Znając nasze wartości powinno być Tobie łatwiej przygotować aplikacje, która nas zainteresuje.

KOGO POSZUKUJEMY

Asystent Projektanta Linii Technologicznych

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie linii technologicznych wytwórni pasz i obiektów pokrewnych
  • Projektowanie urządzeń technologicznych
  • Kontakt z klientem
  • Rozwój istniejących rozwiązań technicznych oraz wprowadzanie nowych technologii
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne) lub student ostatniego roku na wymienionych kierunkach
  • Podstawową znajomość programu SolidWorks
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy
  • Korzystne warunki Ubezpieczenia Grupowego
  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Nowoczesne narzędzia oraz komfortowe warunki pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Możliwość przyuczenia osoby bez doświadczenia
Wyślij email
Specjalista ds. ofertowania i sprzedaży

  • Odpowiedzialność za rozwój i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Definiowanie potrzeb Klientów oraz przygotowywanie ofert spełniających te potrzeby
  • Negocjowanie warunków handlowych, sporządzanie stosownych dokumentów
  • Nadzór nad procesem logistycznym w ramach prowadzonych kontraktów
  • Podejmowanie działań wpływających na wzrost sprzedaży
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą , mile widziane w branżach technicznych
  • Duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji
  • Szybkie przyswajanie wiedzy technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)- warunek konieczny
  • Pozytywna energia i umiejętność pracy w zespole

  • Owocowe poniedziałki
  • Imprezy integracyjne